Hakkımızda

Şirketimiz, 1998 yılında otomotiv koltuk kılıflı süngerlerinin üretimini yapmak üzere kurulmuştur. 

Zaman içerisinde kazanılan tecrübe ile birlikte yeni makine yatırımları yapılmış ve işgücü istihdamı arttırılmıştır. Küçük bir atolyede, 1 adet alçak basınçlı makine ile başlayan üretim serüveni; bugün 4 adet manuel, 2 adet robot sistemli olmak üzere 6 adet yeni nesil yüksek basınçlı makine ile devam etmektedir. 1998-2000 yılları arasında artan müşteri talepleri doğrultusunda üretim fabrikamız, 2000 yılında şuan merkezimizin bulunduğu Çalı bölgesinde 10.000 m2’lik bir alana taşınmıştır. 2012 yılında plastik ve kalıp bölümümüz açılmıştır ve 2016 yılında, OSB’de metal otomotiv koltuk parçaları üreten şubemiz açılmıştır. 

Müşterilerimize araç koltuk ve araç koltuğunun tüm bileşenlerinin üretim ve tasarım desteğini verebilmekteyiz. Yapılan yeni ve teknolojik yatırımlar doğrultusunda müşterilerimize kalıp, metal, plastik ve sünger hizmetini tek bir yerden sağlamaktayız bu şekilde müşterilerimizin ürün ya da proje geliştirme ihtiyaçlarına, kısa sürede cevap verebilmekteyiz. 

Bugün itibari ile mevcut üretimimiz: 

Çeşitli döküm aralıklarında çalışan 6 adet yüksek basınçlı poliüretan döküm makinası, konferans - ticari araç koltukları üretimine yönelik kumaşlı yada suni deri ile döküme uygun vakum pompası ve tank düzeneği, pnömatik uygulamalı kaset kalıp sistemleri, koltuk metal karkasları üretimi için 3 CNC boru ve profil bükme makinesi ( 1 tanesi 7 eksenli ),1 CNC boru Kesme,5 gazaltı kaynak,1 hidrolik press (200 Ton),2 CNC Taşlama Makinası,2 Delme, 1 kılavuz çekme, 2 adet daire testere, vidalı kompresörler; plastik parça üretimi için 4 adet 5 gramdan 5000 grama kadar enjekte edebilen enjeksiyon makinaları ile hizmet vermekteyiz. 

Firmamızın bünyesinde bulunan, Sünger ve Metal Bölümü, Kalıp ve Plastik Bölümü, Laboratuvar Bölümü ve 100 kişilik personelimizle birlikte müşterilerimizin taleplerini yüksek kalite standartlarında karşılamayı amaçlamaktayız.